Sivil Havacılık

AViES, sivil havacılık sektörü için yenilikçi ve güvenilir teknolojik çözümler sunan öncü bir firmadır. Savunma, havacılık ve uzay sanayinde edindiğimiz geniş tecrübeyi, sivil havacılık alanına da taşıyarak, bu sektörün ihtiyacına yönelik özelleştirilmiş çözümler geliştirmekteyiz. Sivil havacılık için sunduğumuz havacılık standartları ile uyumlu aviyonik, elektro-optik, elektro-mekanik tasarım ve sistem çözümlerimiz performansı ve maliyet etkinliği ile sektörün önemli kuruluşları arasında yerimizi almamızı sağlamıştır.

Sivil havacılık sektöründe yerli ve milli teknolojilerin geliştirilmesine büyük önem vermekteyiz. Bu alandaki projelerimiz, sektörde yenilikçilik ve mükemmellik arayışımızın bir yansımasıdır. Yerli ve küresel kaynaklarımızı entegre ederek, sivil havacılık için yüksek teknoloji ürünleri tasarlamakta ve üretmekteyiz.

AViES olarak, sivil havacılık sektöründe güvenliği ve operasyonel verimliliği artıracak, uçuş deneyimini iyileştirecek teknolojik çözümler sunarken, sivil havacılığın gerekliliklerini de tasarım süreçlerimizde uygulamaktayız. Havacılık elektroniği ve sistem mühendisliği alanında çalışan yetkin ekibimizin sahip olduğu +100 yıllık tecrübe, bize sektördeki en zorlu ihtiyaçlara yönelik çözümler geliştirme imkânı vermektedir.

Projelerimiz, sivil havacılık sektörünün sürdürülebilirlik, güvenlik ve verimlilik gibi anahtar alanlarında önemli iyileştirmeler sağlamayı hedeflemektedir. AViES, sektördeki en yeni trendleri ve teknolojileri takip ederek, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için sürekli olarak yenilikçi çözümler sunmaktadır. Sivil havacılık sektöründe, operasyonel mükemmellik ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, sektöre yeni bir soluk getirmekte ve geleceğin havacılık çözümlerini şekillendirmekteyiz.

Sivil havacılıkta, yerli ve uluslararası alanda öncü bir teknoloji sağlayıcısı olarak, AViES’in yenilikçi çözümleri, sektördeki operasyonel verimliliği artırmaya ve sürdürülebilir uçuş deneyimleri sunmaya devam edecektir. Teknolojinin ve yeniliğin gücüyle, sivil havacılığın geleceğini bugünden şekillendiriyoruz.